субота, 2 грудня, 2017, 22:00 Політика
Лещенко: Справа Насірова скоро буде слухатись в суді

У справі відстороненого від виконання повноважень за посадою голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова вже почалися підготовчі слухання і найближчим часом буде слухатись по суті.

Про це в ефірі програми «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» заявив народний депутат України (фракція БПП) Сергій Лещенко.

«Справа Насірова не розпалася, а навпаки зараз буде вивчатися доказова база, проводитимуть експертизи, дебати сторін і далі оголошуватимуть вирок. Якщо в Інтернеті написали про те, що вона розпалась, то це написав якийсь дешевий маніпулятор, котрий працює на владу і це його проблема. Але я чесно-кажучи, як щодо Насірова, так і щодо Мартиненка є дві підозри», – розповів Лещенко.

Щодо заяв Насірова про те, що він збирається повернутися на свою посаду, з якої незаконно його відсторонили, Лещенко відноситься скептично. Та пригадав історію з Павлом Лазаренком.

«Коли Павло Лазаренко був арештований в Америці, він ще рік продовжував фінансувати свою партію і казав, що буде балотуватися на виборах президента. Але потім йому присудили вісім років. Такою є логіка корупціонерів або людей, яких підозрюють у різних діяннях. Звичайно, що вони не будуть казати похнюпивши носа і витираючи чоловічу сльозу, що ви знаєте, я таки все це скоїв і давайте швидше саджайте мене за грати, бо я хочу вже на комунальні харчі перейти. Лазаренко казав, що я приїду в Америку і буду президентом і навіть три роки сидів у в’язниці і продовжував всім розказувати. І потім сів ще на 8 років за вироком суду. Може вже зараз не розказує, але перші три роки розказував. Тому, звичайно і цей буде розказувати», – прокоментував він.

Народний депутат вважає, що не потрібно сприймати за чисту монету піар-заяви людей, які є фігурантами кримінальних проваджень.

«Якщо згадати депутата від «Народного Фронту» Миколу Мартиненка, якому загрожує штраф у 1 мільйон франків і 5 років в’язниці. То коли спершу він говорив, що звинувачення проти нього це фейк, провокація російських спецслужб. А далі він казав, що Лещенко отримує 67 тисяч доларів на місяць, щоб очорняти його святе ім’я. То, коли я покликав його у суд, він відмовився від своїх слів на мою адресу. Далі він казав, що то була не його офшорна компанія. Тепер він каже, що не було кримінальних порушень. Але дві підозри вже готові і справи теж передаються до суду. У Швейцарії йому буде висунуто обвинувачення. Справа закінчиться так чи інакше, тому що є доказова база», – наголосив Лещенко.

Та додав, що фігуранти кажуть про те, що вони не винні і всі навколо брешуть, а лише вони праві. Це є нормальна реакція осіб, яких викрили в кримінальних порушеннях.

«Манафорт так само казав, що він ні в чому не винен, але коли його підперли до стінки доказами, то він визнав свою провину і підпише угоду. Я переконаний, що він буде шукати способи уникнути можливості сісти у в’язницю на 20 років, а наприклад зробить все для того, щоб відбути півторарічний строк чи заплатить штраф», – вважає він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:20:11