Новини » Політика 2 грудня, 2017, 0:35
Кучеренко: Хочу довести, що киян обдирають на прибудинкових тарифах

Я хочу довести всьому Києву, що його «обдирають» на прибудинкових територіях та на утриманнях будинків.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK телефоном заявив міністр з питань ЖКГ (2007-2010 рр.), голова «Спілки власників житла України» Олексій Кучеренко.

Гість ток-шоу зазначив, що зараз він позивається до суду проти голови НКРЕКП Вовка, прем’єра Гройсмана та мера Києва Кличка через тарифи для населення.

«Я, як довірена особа пані Тимошенко, ми судимося вже півтора року з ціною на газ від Гройсмана, яку ви знаєте – «німецький хаб». Суд за вимогою уряду направив документи на експертизу. Тобто, шукають якихось експертів, щоб з’ясувати, яка економічно обґрунтована ціна на цей газ», – зауважив Кучеренко.

Екс-міністр з питань ЖКГ додав, що судиться проти голови НКРЕКП, оскільки пан Вовк не мав права встановлювати такі тарифи для населення.

«На базі цієї ціни на газ, він не мав права встановлювати такі тарифи. Більш того, вже є рішення суду, яке скасувало тарифи по Києву», – заявив Олексій Кучеренко.

Відтак, як зазначив голова «Спілки власників житла України», що зараз він судиться із мером Києва Кличком.

«Зокрема, щодо тарифів на утримання будинків. Про що ми дискутували із паном Пантелеєвим. Я хочу довести всьому Києву, що його «обдирають» на прибудинкових територіях та на утриманнях будинків», – заявив Кучеренко.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:24 :15