п'ятниця, 1 грудня, 2017, 15:38 Політика
Zіткнення на ZIKу – серед лідерів телеперегляду
ZIK
ZIK

Ток-шоу «Zіткнення» з ведучою Роксаною Руно (в ефірі телеканалу ZIK щовівторка та щочетверга о 20:00) вчора вкотре продемонструвало високі рейтингові показники телеперегляду і встановило власний рекорд з перегляду програми наживо в соціальній мережі Facebook.

Вчорашня частка програми-дебатів «Zіткнення» склала 0,62% за цільовою аудиторією «Україна 18+» та 0,75% за цільовою аудиторією «Україна 18+ 50+». До трансляції ефіру онлайн в Facebook долучилося майже 50 тисяч глядачів.

Гостями рейтингового випуску «Zіткнення» стали український військовий, командир батальйону Донбас, депутат Верховної Ради Семен Семенченко, український громадський діяч та очільник одеського «Правого Сектору» Сергій Стерненко, а також українська громадська діячка, волонтерка, нардеп України Оксана Корчинська.

Тема, яку обговорювали спікери і яка викликала суспільний резонанс – герої АТО, які у мирному житті стають злочинцями. Зокрема, гості програми обговорювали, чому ветерани війни на Донбасі та громадські активісти один за одним опиняються за ґратами, і чого вони потребують: захисту чи осуду.

Стабільне лідерство демонструє і велике політичне ток-шоу з Наташею Влащенко «Народ проти».

Окрім того, утримують першість за рейтинговими показниками програма «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Зазначимо, ZIK показує позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом. Зокрема, минулого місяця телеканал суттєво зміцнив рейтингові показники – середньоканальна частка ZIKу зросла до 0,44%.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє семиріччя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну.

Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію у Києві. Через два роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

Зазначимо, ZIK продовжує зберігати рейтингове лідерство серед інформканалів. Так, за результатами телеперегляду 24 листопада телеканал ZIK із часткою 0,98% за цільовою аудиторією «Україна 18+» посів друге місце.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 21:53:49