п'ятниця, 1 грудня, 2017, 12:47 Регіони
Закарпатські митники викрили оборудку з волоськими горіхами на 40 тис. євро

Закарпатською митницею ДФС отримано інформацію від правоохоронних органів України щодо можливого здійснення одним із українських підприємств порушень митного та податкового законодавства під час експорту товару «ядра горіхів волоських» загальною вагою понад 21 тис. кг, загальною вартістю біля 40 тис. євро, шляхом подання до митного контролю та митного оформлення підроблених документів.

У період 28-29 листопада, під час митного огляду вантажівки, яка переміщувала вищевказаний вантаж на адресу хорватського підприємства, був виявлений рахунок, згідно з яким продавцем вказаного товару є іноземне офшорне підприємство, покупцем – також іноземне, а вартість товару вказана в три рази меншою,  ніж зазначена в документах, поданих до митного контролю та оформлення органу доходів і зборів України.

 

Окрім того, митницею від правоохоронних органів отримано матеріали, які свідчать про те, що до митного оформлення товару на внутрішній митниці подавались підроблені документи, а саме угоди про реалізацію товарів та акти закупок.

 

На даний час проводиться документування правопорушення та вирішується питання про складання протоколу про порушення митних правил та тимчасового затримання товару, – інформують в ДФС Закарпаття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 00:31:06