п'ятниця, 1 грудня, 2017, 13:31 Суспільство
Українців деморалізують негативні новини у ЗМІ, – Заєць

В українських засобах масової інформації постійно формується негативний порядок денний. Таким чином деморалізується населення та притлумлюється віра в Україну. Але насправді не все так погано. Просто мільйони людей, які досягають успіху, не завжди потрапляють на екрани телевізорів.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України п’яти скликань Іван Заєць.

«Якщо ми розглядатимемо стан, в якому перебуває українське суспільство із вершин наших революцій, наприклад, синьо-жовтої, Помаранчевої чи Майдану, то зрозуміло, що розчарування є великим. Але, якщо ми все-таки оглянемося далі і побачимо, який шлях пройшла українська нація, починаючи з початків незалежності, то він є велетенським. Було дуже багато зроблено. Хоча, погоджуюсь, що можна було і більше», – розповів Заєць.

Він вважає, що зараз потрібно багато говорити про ті аспекти, які піднімають моральний дух нації. Адже українські ЗМІ зараз налаштовані лише на негатив.

«Зараз у ЗМІ формується лише негативний порядок денний. Все чорне, не таке – і це притлумлює віру в Україну, воно деморалізує людей. Але ж ми оглядаємося навколо себе і бачимо мільйони осіб, які роблять важливі справи, які мають успіхи і вони чомусь не є у центрі уваги. На них ніхто не орієнтується і тому це породжує певну зневіру в суспільстві. Сьогодні потрібно поглибити питання віри в Україну і закликати до позитивного формування порядку денного. Адже навіть попри негатив із телевізора, українці готові і далі боронити Україну від зовнішнього ворога – Росії», – прокоментував він. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 04:13:05