п'ятниця, 1 грудня, 2017, 10:59 Регіони
У Луцьку святкуватимуть 590 річницю з’їзду європейських монархів

У наступному році Луцьк відзначатиме 590 річницю з’їзду європейських монархів. З цієї нагоди в місті заплановані чимало заходів.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи мерії.

Секретар міськради Григорій Пустовіт зазначив, що ця подія є важливою не лише для  міста, а й для України загалом. Вона повинна привернути увагу усієї Європи.

Начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська розповіла про історичне значення з’їзду європейських монархів у розвитку міста Луцька. За її словами, саме у Луцьку у 1429 році зароджувалася європейська дипломатія, адже на початку XV століття Луцьк отримав європейське визнання.

Тогочасне суспільство вийшло на новий рівень розвитку, а державні керманичі чітко зрозуміли, що конфлікти можна вирішувати шляхом дипломатичних перемовин.

«Популяризуючи історію, ми розвиваємо не лише туризм у Луцьку, а й сферу послуг, транспорту, житлово-комунального господарства. Тому відзначення 590-ї річниці з’їзду європейських монархів повинно стати однією з найбільш знакових подій для формування бренду нашого міста, адже красиве минуле формує красиве майбутнє», -наголосила вона.

Пустовіт також додав, що під час організації заходів варто заручитися підтримкою дипломатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:26:08