Новини » Події 1 грудня, 2017, 21:41
Порошенко нагородив Аду Роговцеву премією ім. Олександра Довженка 2017 року

Президент України Петро Порошенко вручив народній артистці України, лауреатові Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Герою України Аді Роговцевій Державну премію ім. Олександра Довженка 2017 року.

Про це написав Глава держави на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Радий вручити Аді Роговцевій Державну премію ім. Довженка за 2017 рік. Формально – «за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва». А неформально – просто за те, що Україна її любить», – написав він.

«Талант Ади Роговцевої – унікальний, непересічний. Її серце – величезне, здатне зігріти усю країну.

Окрім безлічі ролей, Ада Роговцева грала і саму Лесю, і героїнь її творів. І як Лариса Петрівна Косач – Українка, так і Ада Миколаївна для нас – наша Ада Українка.

Символ справжньої українки – сильної, вольової, патріотичної, яка дуже любить Українську Державу і Український Народ», – написав Президент.

Ада Роговцева у 1958 році стала артисткою Київського національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки, де працювала понад 35 років. Актриса грала в Київському академічному театрі драми та комедії на Лівому березі у виставах «Рожевий міст» і «Вася має подзвонити», автором яких стала дочка Роговцевої.

Вона є професором Національного університету культури, викладає в Київському театральному інституті ім. В. К. Карпенка-Карого.

Читайте більше новин на тему: Ада Роговцева.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 00:00 :18