п'ятниця, 1 грудня, 2017, 17:34 Регіони
На Тернопільщині створили електронний реєстр пацієнтів області

На Тернопільщині завершили створення електронного реєстру пацієнтів. Всього в базу даних потрапили 900 тис. жителів області. Тепер люди можуть обрати собі лікаря в Інтернеті.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Степан Барна під час засідання колегії, інформує прес-служба установи.

«Електронна система обліку інформації повинна забезпечити людині вільний вибір лікаря, незважаючи на місце реєстрації. З цією метою в Тернопільській області на першому етапі медичної реформи створено електронний реєстр пацієнтів. До бази внесли 900 тис. жителів. Також модернізували портал управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Тепер на сайті управління пацієнти можуть ознайомитись зі списком лікарів області та обрати тих, які їм підходять», – зазначив голова ОДА.

Він додав, що жителі області мають укласти декларації про вибір лікаря первинної медичної допомоги.

«З 1 квітня до 1 липня 2018 року кожен має обрати собі лікаря. Для тих, хто не впорається, є так звані «вікна можливостей». Перше – 1 липня 2018, друге – 1 жовтня 2018 року», – повідомив Барна.

За його словами, відбудеться впорядкування інфраструктури – замість старих будинків, побудованих за радянськими нормативами, будуватимуть нові амбулаторії.

«Верховна Рада вже прийняла законопроект №7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Відтак, 4 млрд грн передбачено на підсилення медичної інфраструктури в сільській місцевості, закупівлю транспортних засобів, обладнання. Тернопільщина з цих коштів має отримати 178 млн грн», – зазначив Барна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 15:19 :54