п'ятниця, 1 грудня, 2017, 23:00 Політика
Міністра Насалика попередили про «мирні походи» до Києва шахтарів з вимогою його відставки

Волинські шахтарі доведені до відчаю через заборгованість із зарплати і відсутність подальшої стратегії та готові йти «мирним походом» на Київ.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK телефоном заявив народний депутат України Ігор Гузь.

Нагадаємо, шахтарі із шахти №10 «Нововолинська» висунули вимогу до міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика погасити усю заборгованість із зарплати до 9 грудня.

Ігор Гузь розповів, що у вівторок він побував на шахті, про яку йде мова.

«Люди три дні – більше ста шахтарів – не піднімалися із забою. Чотири місяці заборгованості в одній шахті, чотири місяці – в іншій. Стратегії розвитку немає, розуміння, як ми будемо добудовувати єдину шахту в країні №10, немає», – заявив Ігор Гузь.

Народний депутат наголосив, що міністр за півтора року ні разу не приїхав у Нововолинськ, не зустрівся із волинськими шахтарями та не висловив своє бачення щодо вирішення проблеми.

«У нас на Волині, а я депутат-мажоритарник і це мої виборці, мені соромно дивитися як представнику влади у їхні очі. Якби хто-небудь… – Порошенко, Насалик, Гройсман – були б там, їх би розтерзали. Люди просто доведені до відчаю, у першу чергу, не тільки тому, що не платять зарплату, вони не розуміють, що далі. Вони бачать, що беруть і закупляють вугілля за кордоном, вони бачать, що закупляють вугілля у Росії, із Донбасу контрабандою – і ніхто не думає про наше волинське вугілля, ніхто не пропонує жодних рішень», – наголосив Ігор Гузь.

Нардеп заявив, що він зареєстрував постанову про звільнення профільного міністра Насалика із займаної посади.

«Цей пройдоха повинен піти у відставку! Це людина, яка дискредитує владу, країну і працює проти країни», – заявив політик.

У тому разі, якщо міністр Насалик не піде у відставку, як наголосив Ігор Гузь, шахтарі налаштовані категорично.

«Я думаю, що можуть бути мирні походи до Києва, тому що нас всіх на Волині цікавить 10-та шахта, єдина шахта в країні, де є 30 млн тонн покладів, яку ніхто не може добудувати. Якщо це будівництво закриють, я гарантую вам, що буде мирний похід шахтарів до Києва, і це не піде у жодні порівняння з тими Майданами, які є сьогодні у Києві», – заявив депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:28 :11