Новини » Політика 1 грудня, 2017, 22:10
Кучеренко назвав головну проблему тарифної політики у ЖКГ

Олігархи, які осідлали монополії, однозначно вступили у змову як із так званими ринковими регуляторами. Але головне інше – є підстави звинувачувати у цих заробітках найвищих посадових осіб держави. У цій ситуації рішення, як на мене, рано чи пізно, буде політичне.

Про це заявив екс-міністр з питань житлово-комунального господарства, громадський діяч Олексій Кучеренко у інформаційно-політичному ток-шоу «Народ проти!» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK), відповідаючи на запитання про те, кому вигідне підвищення тарифів на газ, електроенергію та воду.

За словами експерта, монополії, що в енергетиці, що в комунальній сфері, можуть бути і природними. «Натомість є хліб, картопля, цукор – ви можете купувати, або ж ні. І те, що монополії створені штучно – це одна біда, адже в компанії ДТЕК сконцентровано близько 80% теплової енергогенерації. Антимонопольний комітет цього не визнає і це перша змова», – розповів пан Кучеренко.

Екс-міністр відзначив, що важливою є не тільки реальна величина тарифу. «Головне в тарифній політиці – гроші, які ми з вами платимо. Вони мають витрачатися цільово», – акцентує експерт житлово-комунальної тематики.

Окрім того, гість програми зауважив, що за соціологічним дослідженням НАН, ¾ населення України витрачає на комуналку і харчі 70% своїх доходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 11:37 :00