четвер, 30 листопада, 2017, 11:49 Політика
Знімальній групі ZIKу перешкодили у зйомці
ZIK
ZIK

У середу, 29 листопада, знімальній групі телеканалу ZIK завадили дознімати засідання спеціальної комісії у Міністерстві молоді та спорту, на якому обирали головного тренера збірної України з вільної боротьби.

«Спочатку нам дали згоду на зйомку. Ми три години знімали засідання комісії. Потім вийшли і очікували рішення комісії, оскільки нас ще раніше попередили, що, як ухвалюватимуть рішення, то представники ЗМІ мають вийти, вони не можуть це фіксувати», – описує інцидент журналістка ZIKу Анна Остапко.

І саме після цього, за словами журналістки, з’явилася представниця прес-служби міністерства, яка у грубій формі заявила, що знімальна група не мала права на зйомку, оскільки канал про це начебто не попереджав і не давав попередній запит.

Відтак почути коментар голови комісії, першого заступника міністра молоді та спорту України Ігора Гоцула стосовно рішення, за яким головного тренера постановили не переобирати, знімальній групі ZIKу так і не вдалося. Представниця прес-служби міністерства не дозволила журналістці каналу зайти до зали, де саме засідала комісія. Чому подальшу зйомку заборонено, представниця прес-служби на камеру коментувати відмовилася, як і відмовилася відрекомендуватися знімальній групі.

Телеканал ZIK направив інформаційний запит стосовно вищезазначеного інциденту до Міністерства молоді та спорту України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:28:00