четвер, 30 листопада, 2017, 12:59 Регіони
Волинські газовики заявили, що не мають коштів на аварійну службу

Через відсутність коштів волинські газовики не можуть в повному обсязі профінансувати роботу аварійно-диспетчерської служби.

Однією з найбільших проблем є застарілий автотранспорт, який призводить до неекономного використання коштів. Закупівля автомобілів у кількості семи штук та обладнання дозволило б зменшити витрати пального на 40%, та зменшити час доїзду на виклик – на 30%, – повідомила IA ZIK фахівець зв’язків із громадськістю ПАТ «Волиньгаз» Оксана Швець.

У 2013 – 2014 роках аварійно-диспетчерська служба «Волиньгазу» отримала нові автомобілі VW Transporter. Це дозволило зменшити витрати компанії на пальне та автозапчастини на 20%. Але на виклики все ще виїжджають 7 автомобілів УАЗ. Термін їх експлуатації – понад 15 років.

«У разі заміни застарілого автотранспорту час доїзду бригади на виклики споживачів може скоротитися на 15 хвилин. Після закупівлі нових автомобілів VW Transporter час доїзду бригад до місця аварійної ситуації скоротився і становить у середньому 21 хвилину», – розповідає начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Волиньгаз» Валентин Киричук.

Щорічно, заплановані витрати на потреби аварійно-диспетчерської служби Волині становлять близько 12 млн грн. Однак, діючий тариф на розподіл газу не дозволяє в повному обсязі забезпечити АДС оновленими інструментами, комп’ютерною та оргтехнікою, приладами пошуку витоків газу. Для забезпечення служби АДС на Волині необхідно додатково закупити 7 нових автомобілів, 5 нових персональних комп’ютерів, 6 принтерів, 10 комплектів інструментів і 30 приладів діагностики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:54:31