четвер, 30 листопада, 2017, 16:05 Політика
Верховний Суд запрацює 15 грудня
Верховний Суд України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Верховний Суд України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Пленум Верховного Суду визначив дату початку роботи суду. Новий Верховний Суд запрацює 15 грудня.

Хоча на початку обговорення питання про старт Верховного Суду лунала пропозиція запустити Верховний Суд не 15 грудня, а 15 січня 2018 року, пише «Українське право».

Рішення Пленуму про початок роботи Верховного Суду 15 грудня опублікують на веб-порталі судової влади та в газеті «Голос України».

Із цієї дати набере чинності нове процесуальне законодавство, а саме Цивільний процесуальний кодекс, Господарський процесуальний кодекс, Кодекс адміністративного судочинства та зміни до Кримінального процесуального кодексу.

Також з дня початку роботи Верховного Суду Верховний Суд України, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищий господарський суд України, Вищий адміністративний суд України припиняють свою діяльність та ліквідуються у встановленому законом порядку.

Нерозглянуті касаційні скарги, заяви, клопотання, подані до Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів до 15 грудня, передадуть до відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, сьогодні головою новообраного Верховного Суду обрали Валентину Данішевську.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 07:10:13