Новини » Економіка 25

Цього року у сільському господарстві освоїли 40,5 млрд грн капітальних інвестицій

Фото: ukurier.gov.ua

За січень-вересень 2017 року у сільському господарстві, мисливстві та у сферах, пов’язаних із ними, освоєно 40,5 млрд грн капітальних інвестицій, що на 37,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом частка капінвестицій у сільське господарство становила 15,6% від загального обсягу.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.

За той самий період, капітальні інвестиції у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів сягнули 12,7 млрд грн, що на 7,5% більше ніж за дев’ять місяців 2016 року. Загалом частка капінвестицій у харчову переробку становила 14,6% від загального обсягу таких інвестицій у промисловість.

Нагадаємо, що станом на 1 липня 2017 року в аграрному секторі впроваджується 233 інвестиційні проекти із загальною кошторисною вартістю у 36,7 млрд грн.

Зазначимо, капітальні інвестиції – витрати на придбання нових (а також тих, які були у використанні), виготовлення власними силами для власного використання матеріальних і нематеріальних активів; витрати на капітальний ремонт і модернізацію.

загрузка...
загрузка...
Loading...