четвер, 30 листопада, 2017, 21:45 Політика
Шабунін про хабар у ДМС: СБУ знала, кого прослуховує НАБУ і зірвала спецоперацію

СБУ незаконно дізналися кого прослуховує НАБУ і завербувавши заступницю голови ДМСУ Діну Пімахову скомпрометувала операцію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) розповів голова правління центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Мені здається, що відео оперативної зйомки, яке розмістило Антикорупційне бюро, де пані заступник голови ДМСУ пропонує за 30 тисяч доларів вирішити питання отримання українського громадянства, все чітко показує. Бюро оприлюднило тверді докази своєї позиції. Я погоджуюся, що було би мабуть непогано, щоб була якась посадова особа яка могла б сказати хто правий, а хто винний. Такої посадової особи в країні нема. Тому я буду вірити твердим доказам НАБУ, де на відео знято, що посадова особа пропонує схему отримання українського громадянства», – переконаний Шабунін.

Окрім цього, гість програми розмірковує про те, чому заступник голови ДМСУ пані Діна Пімахова, коли дізналася про спробу дати хабара звернулася в СБУ, а не до НАБУ. На його думку СБУ знала кого прослуховує НАБУ і їхньою ціллю було зірвати цілу операцію.

«Я думаю, що це та проблема про яку ми говоримо вже майже два роки. Антикорупційне бюро не може прослуховувати автономно, а лише після отримання погодження прокурора і судді. НАБУ змушене використовувати обладнання і потужності СБУ, яка скоріше за все таким способом незаконно дізналося кого прослуховує антикорупційне бюро після чого завербували цю пані аби скомпрометувати всю операцію. Іншого пояснення я не бачу», – констатує експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:27:38