Сергій Мельничук: Місія ОБСЄ заангажована у російську сторону

У складі місії ОБСЄ дуже багато росіян. І на мою думку вони заангажовані саме в російську сторону.

Про це в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK заявив позафракційний народний депутат, засновник та перший командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук, відповідаючи на запитання телеглядача, як він оцінює місію ОБСЄ на Донбасі, та чи на його думку туди потрібно вводити миротворців.

Щодо місії ОБСЄ Сергій Мельничук зазначив, що особисто йому її робота не подобалася ще тоді, як він був на фронті.

«Місія ОБСЄ не на 100% виконує свої обов’язки, це однозначно. У складі місії ОБСЄ дуже багато росіян. І на мою думку вони заангажовані саме в російську сторону» – заявив Сергій Мельничук.

Відтак, перший командир батальйону «Айдар» вважає, що ведення миротворчого контингенту на Донбас – це досить непогане рішення влади.

«Потрібно розпочати хоча б із цього. Має бути введення миротворців на всю територію, щоб контролювати не лінію розмежування, а саме російсько-український кордон. А далі вже поступово йти», – зазначив Сергій Мельничук.

Окрім цього нардеп розповів, що до сих пір люди з Луганської області пишуть йому, щоби їх звільнити.

«Люди мені до сих пір пишуть, коли ми повернемося і коли їх звільнимо. До сих пір пишуть. А ми повернемося, ми звільнимо. Та тільки не при цій владі. Ми будемо робити все, щоби владу змінити. Але конституційним шляхом, аби нас не звинуватили у неконституційних діях»,– заявив Сергій Мельничук.Loading...