четвер, 30 листопада, 2017, 17:46 Регіони
Рівненські митники запобігли ввезенню автомобіля за підробленими документами

Під час переміщення через митний кордон України та під час митного оформлення транспортного засобу громадянин подав органам доходів і зборів підроблене свідоцтво про право власності на транспортний засіб, що призвело до зменшення розміру митних платежів та несплату їх до Державного бюджету.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.

Наразі встановлено, що громадянин  ввіз у зону митного контролю митного поста «Рівне-центральний» Рівненської митниці ДФС автомобіль «VOLKSWAGEN PASSAT», 2013 року випуску. До оформлення він подав митну декларацію, договір купівлі-продажу та свідоцтво про право власності на транспортний засіб. У працівників митниці виникла підозра щодо достовірності поданого свідоцтва. Було прийнято рішення про перевірку автентичності свідоцтва, та направлено його до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС для проведення експертного дослідження. За його результатами встановлено, що у бланку свідоцтва про право власності раніше були інші надписи, які змінені шляхом додруковування перед ними цифр.

На даний час автомобіль тимчасово вилучено.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, санкція якої передбачає накладання штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:50:55