четвер, 30 листопада, 2017, 12:46 Регіони
На Рівненщині відкриють офіс Агенціі регіонального розвитку

На Рівненщині до кінця року має з’явитися Агенція регіонального розвитку.

Як повідомили власкору IA ZIK у прес-службі Рівненської ОДА, це буде офіс, де можна буде отримати консультацію з підготовки програм і проектів для успішного розвитку територій.

Такі установи успішно функціонують в Німеччині, Франції, Великобританії, Польщі, Австралії, Канаді.

«Зараз громади здебільшого розробляють та впроваджують ініціативи, які стосуються будівництва або ж реконструкції шкіл, дитсадків, будинків культури. Агенції допомагатимуть розробляти інтегровані проекти. Це такі, які спрямовані не тільки на відбудову соціальних об’єктів, а й на розвиток людського капіталу й нематеріальних факторів. Окрім того, це можуть бути ініціативи, які в майбутньому даватимуть прибуток», – цитує прес-служба ОДА заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка.

У Агенції громади отримають консультації з приводу залучення коштів держави, області або ж іноземних донорів. Ще одним важливим питанням, яким опікуватиметься офіс,  буде й залучення інвестицій та позик.

Агенції стануть осередками співпраці між державним, приватним та громадським секторами, що працюватимуть на розкриттям потенціалу кожної території.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 21:41:20