четвер, 30 листопада, 2017, 17:08 Львів
На Дрогобиччині райавтодору допоможуть вирішити проблему кадрів механізаторів

Учора, 29 листопада, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада з суб’єктами господарської діяльності щодо залучення механізаторів та водіїв на підставі трудових угод на зимовий період для роботи у філії «Дрогобицький райавтодор».

Провів нараду заступник голови РДА Іван Мізерник. Йшлося про надання допомоги райавтодору, який окрім інших негараздів, має гостру проблему кадрового забезпечення, що не дозволяє належним чином проводити зимове прибирання доріг. 

У нараді взяли участь керівник центру зайнятості Богдан Волошин, директор Меденицького професійного ліцею Василь Лужецький, директор райавтодору Ігор Богаченко та інші.

За підсумками наради досягнуто домовленості про скерування на роботу в дорожню службу на договірних умовах 2 механізаторів, які перебувають на обліку в службі зайнятості, та одного фахівця від Меденицького ліцею на умовах тимчасової зайнятості.

Окрім цього, директорові ліцею рекомендовано вивчити можливість відкриття нових спеціальностей з оволодіння тракторною справою, підготовки та перепідготовки механізаторів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 22:17 :56