четвер, 30 листопада, 2017, 12:55 Львів
На безпековому форумі у Львові визнали «народні республіки Донецька і Луганська»
Фото: ZIK
Фото: ZIK

На Львівському безпековому форумі, організатором якого є Львівська міськрада, вивісили карту, де частину окупованих територій Донецької та Луганської областей назвали «народні республіки Донецька та Луганська». Голова ЛОДА Олег Синютка назвав це провокацією і повідомив про намір звернутися до СБУ.

Про це 30 листопада повідомив кореспондент IA ZIK.

На карті, яка називається «Зростаючі апетити Росії» вказані різні території, зокрема, Крим, Абхазія та Південна Осетія. Частину окупованого Донбасу позначено назвою «народні республіки Донецька та Луганська».

Голова ЛОДА Олег Синютка під час виступу на форумі висловив обурення з цього приводу.

«Я дуже був здивований, коли у Львові продавали символіку Донецької та Луганської областей, але коли сьогодні на безпековому форумі на офіційному екрані написано «народні республіки Донецька і Луганська» – я вважаю, це елемент гібридної війни, який спрямований проти України та щоби дестабілізувати ситуацію у львівському регіоні. У мене запитання до організаторів цього форуму, віце-спікера (Оксани Сироїд, – ZIK), міського голови (Андрія Садового, – ZIK)», – наголосив Синютка.

«Я змушений буду звернутися до СБУ, щоби вони перевірили – чи це випадковість, чи задумана річ, щоби дискредитувати львівський регіон», – додав голова ЛОДА.

Зазначимо, організаторами Львівського безпекового форуму є «Інститут просвіти», УКУ, «Інститут міста» та Львівська міська рада.

На форум запрошені поважні іноземні гості. Як інформувала прес-служба ЛМР, серед спікерів форуму – генерал Бен Ходжес, командувач сухопутними військами НАТО в Європі; Майкл Карпентер, колишній заступник державного секретаря з питань оборони США; Джеймс Безан, член парламенту Канади; Джеймс Шерр, аналітик, письменник, політолог з міжнародним визнанням; Гленн Ховард, директор Jamestown Foundation, впливової американської аналітичної організації; Свен Сакков, директор національного інституту безпеки і оборони Естонії. Модератори Форуму – Мирослава Гонгадзе, Браян Борнер, Наталія Соколенко, Валерій Пекар, Мері О’Хаген та інші відомі іноземні та українські журналісти та експерти.


Як повідомлялося, після ухвалення законопроекту про реінтеграцію Донбасу стосовно окупованих територій будуть використовувати не назви самопроголошених «ЛНР» і «ДНР», а вираз «представники окупаційних адміністрацій РФ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 10:43 :52