live
Новини » Політика

Мельничук: Уже сформовано більш як 50 охоронних фірм із різних батальйонів

Я особисто закликав ветеранів, щоб вони не називали охоронні фірми іменем батальйону, у якому воювали. Адже громадські організації під егідою добровольчих батальйонів мають займатися виключно громадською діяльністю, а не бути силовою комерційною структурою.

Про це заявив народний депутат України, засновник та перший командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Гість програми прокоментував таке явище, як охоронні компанії, які формуються на базі громадських організацій та добровольчих батальйонів людьми, які повертаються з зони АТО.

«Приватні армії колись купували цілі батальйони. Адже коли бійці поверталися з АТО, то їх запрошували на роботу цілими батальйонами. За інші батальйони говорити не буду, але скажу за свій, що «Айдар» ніколи не під кого «не ліг», – запевнив Мельничук.

Щодо того, додає командир батальйону, що колишні військові створюють охоронні фірми, то це абсолютно нормально. Адже людям потрібно десь заробляти, оскільки держава не забезпечила їх робочими місцями.

«Колишні військові групуються у охоронні фірми, яких вже є досить багато. Так, за моєю інформацією, уже сформовано більш як 50 охоронних фірм із різних батальйонів ЗСУ, МВС та інших формувань», – зазначив Мельничук.

Також він зауважив, що особисто у соціальній мережі закликав ветеранів, щоб вони не називали охоронні фірми іменем батальйону, у якому воювали.

«Громадські організації під егідою добровольчих батальйонів мають займатися виключно громадською діяльністю, допомагати військовим та ветеранам, сім’ям загиблих та пораненим, а не бути силовою комерційною структурою», – підкреслив Сергій Мельничук.Loading...
Loading...
Loading...