Новини » Спорт 30 листопада, 2017, 16:20
Кубок Лібертадорес-2017 утретє виграли футболісти бразильського «Греміо»

Бразильський футбольний клуб «Греміо» із Порту-Алегрі став володарем Кубка Лібертадорес 2017 року.

Футбол: Кубок Лібертадорес утретє дістався "Греміо"

Бразильський "Греміо" утретє виграв Кубок Лібертадорес / ukrinform.ua

«Греміо» обіграв аргентинський «Ланус» у другому фінальному матчі з рахунком 2:1, повідомляє sportarena.com.

Незважаючи на перемогу в першому матчі тижневої давності (1:0), бразильці зовсім не збиралися відсиджуватися в обороні і проводили небезпечні контратаки. В одній з них в середині першого тайму Фернандіньо перехопив м’яч на своїй половині поля і на шаленій швидкості прорвався до воріт господарів, відкривши рахунок.

А незадовго до перерви Луан довів рахунок до 2:0. Аргентинці з пенальті відіграли один гол. Зазначимо, що Луан був визнаний кращим гравцем турніру.

Додамо, що для «Греміо» ця перемога вже третя в Кубку Лібертадорес. Попередня була у далекому 1995 році.

2019-05-24 18:47 :30