Новини » Економіка 1042 Читать эту новость на русском

Бойовики «віджимають» в олігарха Тарути один з найбільших металургійних заводів України

Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» офіційно заявила про значний ризик фактичної втрати управлінського контролю над промисловими майданчиками й офісними приміщеннями в Алчевську ПАТ «Алчевський металургійний комбінат».

Про це повідомляється в офіційній заяві «ІСД» (власник олігарх Сергій Тарута), передає «Інтерфакс-Україна».

Окрім ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», ІСД втрачає контроль над ПАТ «Алчевський коксохімічний завод» і ПАТ «Екоенергія», які загалом є значною частиною бізнесу цієї групи.

«Акціонери та менеджмент групи «ІСД» докладають усіх зусиль для збереження контролю над виробничими активами. Однак у ситуації, що склалася, акціонери та менеджмент не можуть достовірно й відповідально спрогнозувати подальший розвиток подій і можливість збереження ефективного управлінського контролю над активами в місті Алчевську, розташованому на території, тимчасово не контрольованій органами державної влади України», – йдеться в заяві групи.

Водночас наголошується, що корпорації «ІСД» не відомі справжні наміри осіб, які, за сприяння представників незаконних збройних формувань, чинять грубі спроби втручання в діяльність підприємств.

«ІСД у попередніх публічних зверненнях уже неодноразово констатувала, що робота її промислових підприємств може здійснюватися виключно в правовому полі України з дотриманням усіх вимог законодавства України», – наголошується в заяві.

У документі констатується, що ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», ПАТ «Алчевський коксохімічний завод» та ПАТ «Екоенергія» зареєстровані в Сєверодонецьку Луганської області.

Донедавна вони провадили господарську діяльність у повній відповідності до законодавства України, виплачували заробітні плати, незважаючи на фактичну відсутність виробничої діяльності протягом 2017 року і складне фінансове становище, здійснювали оплату всіх податків і обов’язкових платежів до бюджетів України різних рівнів.

«У разі повної втрати ефективного управлінського контролю над виробничими активами корпорація «ІСД», а також менеджмент ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», ПАТ «Алчевський коксохімічний завод» та ПАТ «Екоенергія» не зможуть забезпечити подальшу діяльність виробничих активів, які перебувають в Алчевську, відповідно до законодавства України», – йдеться в заяві.

За інформацією «Інтерфакс-Україна», Алчевський меткомбінат зі схвалення «ордловців» перейшов під управління компанії «Зовнішторгсервіс» бізнесмена Сергія Курченка, котрий переховується в РФ.

Як відомо, головне управління нацполіції в Одеській області внесло клопотання до генерального секретаріату Інтерполу про оголошення у міжнародний розшук Сергія Курченка.

Читайте також: Консульство РФ займається продажем нерухомості на окупованому Донбасі

Loading...
Loading...
Loading...