середа, 29 листопада, 2017, 15:24 Політика
Зараз в Україні відбувається реальний відкат назад, – Крулько

За чотири роки влада, яка прийшла після Революції гідності, так і не змогла розкрити злочини попередників. До того ж докази втрачаються, адже багатьох із тих, хто кожного дня перебував на Майдані, просто не допитали.

Про це в ефірі проекту «Почути Україну» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України Іван Крулько.

«Минуло чотири роки, відколи розпочалася Революція гідності, а злочини досі не розкриті. Більше того – докази втрачаються, бо багатьох, хто кожного дня безпосередньо був на Майдані, просто не допитали», – розповів Крулько.

На його думку, це був системний підхід. Адже влада, яка прийшла після Революції гідності, просто хотіла перебрати на себе грошові потоки.

«Революція гідності відбулася не лише, щоб підписати угоду про асоціацію із ЄС та безвізовий режим. У першу чергу люди хотіли, щоб нова влада припинила грабувати свій народ. Та замість того, щоб розслідувати злочини попередників і кинути на це всі сили, нова влада просто думала, як швидше перебрати на себе грабування країни, сісти на потоки, домовитися з Ахметовим чи придумати «Роттердам+» . Насправді зараз ми бачимо, що в Україні відбувається реальний відкат і реванш назад», – вважає Крулько.

Нагадаємо, одним із перших проваджень щодо злочинів проти Майдану була справа, яка стосувалась протидії журналістській діяльності 30 листопада 2013 року. Однак, обвинувачений Руслан Марчук досі служить у правоохоронних органах – він працівник Нацполіції. Понад те – цього фігуранта навіть підвищили у званні. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:19:20