Новини » Суспільство 29 листопада, 2017, 13:53 блоги
Запах гарбузового насіння
Наталія Фанок
журналістка, редакторка, заступниця головної редакторки ІА ZIK
 
 

Уже другий день поспіль на вулиці мене обганяє чоловік зі стійким запахом гарбузового насіння! Такий приємний і насичений аромат! Як у дитинстві.

…Пригадую, забігали в цю пору малими на кухню, а там підсушене в духовці насіння. Смааакота! А запах на цілу хату. Ніколи не любила каші з гарбуза, але насіння – то інша річ. Не чищене. Самому лузати, вдихати, смакувати і отримувати кайф. А коли хворіли – отримували жменьку чищеного насіння. Ну хоч якась сатисфакція)))

Уже багато років я не куштувала гарбузового насіння. Не тому, що його нема. А тому що атмосфера не та. Бо це ж ціла передісторія. Навесні по два зернятка саджали у землю поміж картоплею. Коли проростало, пильно вдивлялись, прополюючи картоплю, щоб раптом не зірвати чи не зачепити мотикою. Бігали милуватись суцвіттям, маленькими гарбузочками, дряпали руки до стебла і тішились-тішились-тішились. А восени брали недоростки і акуратно складали на причеп. А вдома не могли дочекатись, коли ж його розріжуть навпіл (ми з братом вказували який саме), помагали вибирати насіння і чекали, коли ж воно набуде їстівного вигляду. Про це нагадував аромат. Отак ми наганяли собі апетиту.

Для мене гарбуз – це не символ хелловіну чи ще чогось чужого. Це – дитинство, дім, сім’я, невтомна праця і радість від її плодів. А ще приємні спогади, і запах та смак, які я чую до сих пір. Завжди пам’ятатиму своє дитинство у селі.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 06:45 :01