середа, 29 листопада, 2017, 11:33 Регіони
Євросоюз передав Чернівцям спецавтомобіль для пошуку витоків і крадіжок води

У Чернівцях представники ЄС передали комунальному підприємству «Чернівціводоканал» спецавтомобіль для виявлення та усунення витоків у водомережі та незаконних підключень.

Про це повідомила прес-служба міськради.

Обладнання коштує майже 100 тисяч євро. Це стало можливим завдяки програмі модернізації системи водопостачання Чернівців, яку фінансує Німецький державний банк розвитку KfW за технічної підтримки Європейського Союзу.

Обладнання для виявлення витоків у зношених мережах виготовлено в Німеччині. Воно дозволяє використовувати переваги сучасних логерів шуму та частоти, логера тиску та мобільного ультразвукового стаціонарного витратоміра.

Комплексне програмне забезпечення надасть операторам необхідну інформацію для аналізу та дозволить підвищити ефективність планування аварійно-ремонтних робіт. Окрім того, обладнання легко виявлятиме незаконні підключення, які десятиріччями завдають великих збитків підприємству.

Експерти компанії GFA Consulting Group GmbH провели інтенсивні тренінгові заняття з метою навчання персоналу водоканалу особливостям використання нового обладнання.

«Застосування такого інноваційного обладнання дозволяє визначати ймовірність витоків та попереджувати їх виникнення, суттєво скорочуючи кількість аварійних ситуацій, втрат води та витрат для нашого підприємства», – наголосив керівник «Чернівціводоканалу» Анатолій Чабан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 21:10:59