середа, 29 листопада, 2017, 10:59 Регіони
В Івано-Франківську планують збудувати сучасний спортивний комплекс ​

Сучасний легкоатлетичний багатофункціональний спортивний манеж планують звести на території Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, яка розташована на вулиці Шухевича. Площа ділянки складає 2 гектари.

Про це повідомляє «КУРС».

Про це під час засідання комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства повідомив заступник голови Івано-Франківської облради Сергій Басараб.

«Комплекс дасть можливість проводити в Івано-Франківській області змагання європейського рівня з баскетболу, волейболу, тенісу, легкоатлетичних видів спорту, боксу, боротьби», – зазначив Басараб.

Він закликав депутатів підтримати пропозицію та доручити департаменту фінансів виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Планується, що спорткомплекс вміщатиме від 3,5 до 5 тисяч посадкових місць. Будівництво спорткомплексу також передбачає двох’ярусний паркінг на 500 машин.

«В Україні немає жодного спортивного манежу європейського рівня, а Міністерство молоді і спорту кожного року витрачає 500 мільйонів на оренду приміщень для тренування збірних команд. В нас є амбітна мета надавати послуги не тільки своїм школам, але й заробляти на оренді. Парковка у центрі міста також дасть можливість заробляти кошти», – сказав Сергій Басараб.

За його словами, будівництво спорткомплексу підтримала міська рада та Міністерство молоді і спорту, яке гарантувало фінансування штучного покриття. 

Депутатська комісія підтримала це  питання. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:22 :01