Новини » Світ 29 листопада, 2017, 10:03
В Естонії – кібернавчання НАТО
Фото: ERR News/Ministry of Defence
Фото: ERR News/Ministry of Defence

В Естонії в місті Тарту у вівторок, 28 листопада, розпочалися великі кібернавчання Cyber Coalition Північноатлантичного альянсу (НАТО).

Про це повідомили в представництві естонських Сил оборони, передає The Baltic Times.

У навчаннях беруть участь понад 700 фахівців з інформаційних технологій, а також різні чиновники з 25 країн-членів НАТО і чотирьох країн-партнерів, у тому числі Фінляндія, Швеція, Швейцарія та Ірландія. З них близько 100 осіб беруть участь у маневрах у Тарту, а інші 600 – перебувають на своїх робочих місцях у різних країнах світу.

«Навчання спрямовані на перевірку здатності країн-членів НАТО та країн-партнерів протистояти кібератакам, а також на відпрацювання співпраці експертів кібербезпеки на внутрішньодержавному і міжнародному рівні», – йдеться у повідомленні.

Підполковник Сил оборони Естонії Андрес Куусе розповів, що учасники маневрів будуть вирішувати різні проблеми, що виникають у комп’ютерних мережах промислових систем і у системах військового управління.

«Навчання, безумовно, будуть дуже реалістичними завдяки тому, що всі держави-члени і партнери вирішуватимуть завдання у себе вдома», – додав Куус. Зазначається, що навчання Cyber Coalition проводяться з 2008 року і вже вп’яте вони відбуваються в Естонії, повідомляє «РБК-Україна».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 22:49 :21