середа, 29 листопада, 2017, 11:59 Регіони
У Чернівцях оштрафували адвоката, який підбурював дати хабар працівникам суду

У Чернівцях Шевченківський районний суд оштрафував на 8,5 тис. грн адвоката, який підбурив громадян дати хабар працівникам апарату суду.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Шевченківський районний суд Чернівців визнав винним адвоката у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.27, ч.3 ст.15, ч.1. ст.369-2 КК (підбурювання та замах на надання неправомірної вигоди службовій особі) та призначив покарання у виді штрафу в сумі 8 500 грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що захисник переконав громадян про необхідність надати неправомірну вигоду працівникам апарату суду за їхній вплив на прийняття позитивного рішення суддею, який безпосередньо здійснюватиме розгляд справи по суті, в частині повернення грошових коштів, вилучених у вказаних фізичних осіб при складанні адміністративного протоколу про порушення правил у валютних операціях.

Так, 12 червня 2017 року адвокат одержав від першого підзахисного 8 тис. грн неправомірної вигоди, а 13 червня правоохоронці затримали його після одержання 3,2 тис. грн неправомірної вигоди від іншого підзахисного, який виступав стороною у цьому ж адміністративному провадженні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:45:06