середа, 29 листопада, 2017, 17:46 Регіони
У Чернівцях на конкурсі перевізників будуть лише місцеві підприємці

У Чернівцях на конкурс перевізників на автобусні маршрути, який відбудеться 13 грудня, подалися лише місцеві підприємці.

Про це повідомляє molbuk.ua.

На конкурс перевізників міською радою було представлено 28 пакетів автобусних маршрутів, у яких внесені рентабельні та нерентабельні маршрути. Заявки на конкурс подало 16 перевізників – всі чернівецькі. Жоден перевізник із інших міст України заявки на конкурс не подав.

«Перше, що передбачене у конкурсі – це маршрути у вигляді лотів. Тобто, на конкурс пропонують пакет маршрутів – об’єднали більш рентабельний з менш рентабельним. Якщо умови не виконуються по якомусь із маршрутів, угоду будуть розривати, – розповів заступник міського голови Володимир Середюк. – Друге – це штрафні санкції – 850 гривень – за кожне порушення. Перевізників можуть штрафувати за недотримання графіку, куріння водія у салоні. Також у салоні маршрутки має бути відеокамера, щоб у разі скарг пасажирів можливо було з’ясувати всі обставини. У маршрутках мають бути GPS-трекери».

Як повідомляла ІА ZIK, Вінницький апеляційний суд задовольнив скаргу Чернівецької міськради та скасував ухвалу Шевченківського районного суду, згідно з яким на два місяці у місті призупинили проведення конкурсу перевізників на автобусних маршрутах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:19:02