середа, 29 листопада, 2017, 4:00 Політика
Промацує найслабші місця: Марчук пояснив, звідки чекати чергову провокацію Кремля
Євген Марчук
Євген Марчук

Росія створює для України не тільки військові проблеми, але через країну-агресора може виникнути конфліктна ситуація між Україною і Румунією.

Про це під час міжнародної конференції з морської безпеки заявив колишній прем’єр-міністр України, екс-глава СБУ, екс-міністр оборони України, представник України в Тристоронньої контактній групі в Мінську, генерал армії Євген Марчук, – повідомляє Апостроф.

«Росія створює для України не тільки військові проблеми. Проблеми, які створені в Україні по периметру наших кордонів – з Польщею, з Угорщиною, а тепер і з Білоруссю – здавалося б, не мають до Росії ніякого відношення. Так, прямих доказів причетності Росії до цього немає, але я знаю російську ментальність. Багато разів вів з ними різні переговори. І я не здивуюся, якщо найближчим часом виникне якась проблема з Румунією, в якій нібито не буде видно ніякого російського сліду», – сказав Марчук.

«Якщо гіпотетично підходити до того, що може виникнути, я не виключаю, що виникне несподівана проблема, яку ніхто не міг спрогнозувати», – додав генерал.

Марчук також запевнив, що в українському експертному середовищі не сумніваються:

«Росія промацує наші найслабші місця. Військово-морський напрям сьогодні для нас – це одна з слабкостей, з урахуванням якої Росія точно може планувати комплексні заходи, крім суто військового характеру».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 14:22:13