Новини » Спорт 29 листопада, 2017, 12:12
Найкращі спортсмени Львівщини отримали премії загальною сумою у 300 тис. грн
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 29 листопада, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося урочисте відзначення цінними грошовими нагородами кращих спортсменів Львівщини з олімпійських видів спорту за підсумками третього кварталу 2017 року. Загальна сума премій становить 294 700 тис. грн.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Цінні грошові винагороди, від кількох тисяч до кількох десятків тисяч гривень, отримали: заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач, майстер спорту України зі стрільби кульової Юрій Колесник, майстер спорту України з триатлону Софія Прийма, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віталій Вергелес, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби Роман Бондарчук, майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Роман Гладиш, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Анастасія Горлова, майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Олег Канака, майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Ігор Кізима, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби Павло Коростильов, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, майстер спорту України з легкої атлетики Ірина Марчак, майстер спорту України з дзюдо Олег Овчаренко, та майстер спорту України з кульової стрільби Володимир Пастернак.

«Дякую усім тим, хто долучився до наших перемог. Ми всі єдині і у нас одна мета – Олімпійська медаль. Давайте будемо разом, адже Львів – це спортивна столиця. Майбутніх перемог нам – кожному у своєму руслі», – сказала у своєму виступі спортсменка Юлія Ткач, котра отримала найбільшу винагороду розміром у тридцять тисяч гривень.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Загалом грошовими винагородами відзначили 100 спортсменів з олімпійських видів спорту, які у продовж третього кварталу 2017 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, котрий вручив сертифікати грошових винагород, у своєму виступі підкреслив, що це не чергова роздача коштів, а велика вдячність і відповідальність за спільну перемогу.

«Я собі можу лише уявити, скільки ви вкладаєте праці та здоров’я у перемогу! Та ви навіть не уявляєте, які відчуття у тих людей, які дивляться на вас, коли наш прапор здіймається найвище і звучить Гімн, це неможливо передати словами. Ваші перемоги об’єднають країну», – сказав Олег Синютка.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк розповів, що наступного року планується збільшення фінансування у спортивний сектор Львівщини.

«Ви є гордістю Львівщини і України. Обласна рада разом з обласною адміністрацією наступного року буде вкладати ще більше коштів у пропаганду здорового способу життя і масовий спорт. Бо чим більше ми вкладатимемо грошей у спорт, тим менше нам потрібно потім витрачати грошей на медицину та лікування. Спорт – це здоров’я», – зазначив Володимир Гірняк.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:16 :09