live
Новини » Світ 279

Джон Керрі: Ізраїль і Єгипет вимагали, щоб ми розбомбили Іран

Джон Керрі. Фото: ZIK/EPA/YURI KOCHETKOV
загрузка...
загрузка...

Колишній держсекретар США Джон Керрі розповів про те, що Ізраїль та Єгипет підштовхували Сполучені Штати до бомбардування Ірану ще до укладення «ядерної угоди» влітку 2015 року.

Про це пише Mignews.

Керрі виступив на «Форумі Ігнатус» у Вашингтоні. Він розповів, що Нетаньягу «вів справжню агітацію за подібного роду акцію».

Керрі повідомив, що коли він був головою комітету сенату із зовнішніх справ, він зустрічався з прем’єр-міністром Нетаньягу, королем Саудівської Аравії Абдаллою і президентом Єгипту Хосні Мубараком, які лобіювали військову акцію проти Ірану.

Керрі розповів: «Кожен з них говорив мені: «Ви повинні бомбити Іран, це – єдине, що вони розуміють».

З розповідей Керрі неясно, до якого часу належить подібного роду лобіювання. Він займав пост голови комітету в 2009-2013 роках. Мубарак був повалений з посади президента в лютому 2011.

Керрі визнав, що не знає, чи відновить Іран ядерну програму через 10-15 років після того, як обмеження на нього будуть зняті, але сказав, що «це – найкращі умови про які можна було домовитися». Він упевнений в тому, що тепер Близький Схід – «більш безпечне місце» і що ядерна гонка в регіоні «припинена».

Loading...
Loading...
Loading...