Новини » Політика 29 листопада, 2017, 20:45
Депутат Шахов назвав винних в окупації Донбасу

Місцеві еліти могли би захистити регіони на Донбасі від окупантів, як це зробили у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській областях.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Шахов.

Гість програми назвав тих, хто, на його думку, винен в окупації Донбасу.

«У цьому винен екс-губернатор Луганської області Пристюк, який зараз бігає Києвом і досі намагається впливати у Луганській області. У цьому винен кожен керівник в області, де це все відбулося», – заявив Сергій Шахов.

Політик зауважив, що у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській областях, до прикладу, змогли погасити цю ситуацію.

«У Луганській області цього не відбулося. У цьому винен і Єфремов, який сьогодні сидить, і, не дай Бог, випустять, як Борисова (Юрія Борисова, колишнього міського голову Стаханова, підозрюваного у сепаратизмі та причетності до утворення терористичного угруповання «ЛНР». – Ред.), із тієї в’язниці, та багато інших», – заявив Сергій Шахов.

Гість програми зауважив, що особисто із «регіоналом» Колесніковим не знайомий, але впевнений, що той мав вплив на донецькі еліти.

«Але те, що їх вигнали і сьогодні на ту територію вони заїхати не можуть, свідчить про те, що вони, якщо це доведе слідство, розбудили вулкан, гнійник, а керувати ним не змогли. Ось у цьому є злочин, бо еліти, у принципі, могли би захистити Донецьку область», – вважає народний депутат.

Політик наголосив, що в Україні існує проблема олігархату, у руках якого енергоносії, вода, газові свердловини.

«Олігархи повинні сісти за стіл переговорів, стати капітанами бізнесу, завести усі свої гроші із офшорів у нашу країну, як це було у Сингапурі, у Грузії, і почати розвивати і будувати свою рідну країну», – закликав Сергій Шахов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:19 :50