середа, 29 листопада, 2017, 16:45 Економіка
Черги за біометричними паспортами зникнуть навесні, – Міграційна служба
Сервісний центр із видачі закордонних паспортів. Фото: Іванов Олексій/УНІАН
Сервісний центр із видачі закордонних паспортів. Фото: Іванов Олексій/УНІАН

Пік видачі біометричних документів для поїздок за кордон іде на спад; невдовзі запрацює нова лінія з їх виготовлення, що має сприяти зникненню черг на отримання таких паспортів.

Про це заявив керівник Державної міграційної служби України Максим Соколюк, який перебуває з робочим візитом у Німеччині, пише «Укрінформ».

«Черг, як було влітку, вже майже нема. Є черга на виготовлення. Виготівник замовив нову лінію, з 1 січня вона запрацює, і черга громадян, які чекають на виготовлення, зменшиться, а орієнтовно у березні проблему буде усунуто», – пообіцяв Соколюк.

Він повідомив, що на сьогодні біометричні документи для виїзду за кордон отримали вже близько 5,5 млн громадян. З початку цього року міграційна служба вже оформила близько 3,5 млн закордонних паспортів, що є абсолютним рекордом для України. Влітку щодня документи оформляли по 23-24 тисячі громадян, сьогодні це вже близько 18 тисяч за день. «Ми розраховуємо, що після Нового року темпи оформлення закордонних паспортів знизяться», – прогнозує голова міграційної служби.

ДМС замовила додатково близько 540 робочих станцій для оформлення. Наразі по всій країні працює близько 40 ЦНАПів (центрів надання послуг), які створює не міграційна служба, а місцева влада за власний бюджет. Наступного року їх кількість планується довести до 100 і більше.

Громадянин може вибирати, куди йому зручно звернутися: в міграційну службу чи в такий центр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:49:22