Новини » Суспільство 29 листопада, 2017, 16:57
1 грудня у Києві відбудеться творчий вечір, присвячений 80-річчю Ади Роговцевої
Ада Роговцева. Фото: Роман Балук/ZIK
Ада Роговцева. Фото: Роман Балук/ZIK

Творчий вечір «З тими, кого люблю. Творчість задля Батьківщини» з нагоди 80-річчя Ади Роговцевої – Героя України, народної артистки України – відбудеться 1 грудня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

Про це повідомив міністр культури України Євген Нищук на прес-конференції.

«Влітку цього року у Києві була вистава, яку презентували в рамках ювілею Ади Миколаївни. Але цього було замало, треба було зробити ще якийсь вечір, можливо, на іншому театральному майданчику. І таким театральним майданчиком 1 грудня стане Національний театр Івана Франка. Я радий, що знайшовся той час в театрі і знайшлися ті – кошти – невеликі в Міністерстві культури, які дають змогу зробити цей вечір, присвячений прекрасній живій легенді Аді Роговцевій», – сказав Євген Нищук.

Водночас він підкреслив, що актриса від початку війни на Донбасі постійно проводить творчі зустрічі в АТО, у шпиталях.

«Ада Роговцева об’їздить в цей складний для України час саме ті місця, де багато втрат, де йде війна. Вона зцілює душі, лікує їх. Це – найвизначніша і найвеличніша місія... Ми справді горді з того, що маємо Аду Роговцеву. Ми горді з того, що країна має таку актрису, таку людину», – зазначив міністр.

Нищук повідомив при цьому, що квитків на захід уже немає, і припустив, що можливе його повторення, повідомляє Укрінформ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:06 :34