вівторок, 28 листопада, 2017, 23:06 Політика
Від опозиції на президентських виборах має бути один кандидат, – Гриценко

Від опозиційних демократичних сил має бути обраний єдиний кандидат для участі у президентських виборах. Цей кандидат повинен мати найвищі рейтинги.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив міністр оборони України у 2005-2007 роках Анатолій Гриценко.

«Якщо ми говоримо про політичний календар, то першими будуть президентські вибори. І тут є чітке усвідомлення серед різних людей, які мали якісь висловлювання, що від демократичної опозиції, назвемо її так, має бути один кандидат. Опозиційні сили повинні висунути одного кандидата на президентські вибори, і, тим більше, це треба зробити напередодні виборів», – впевнений політик.

Також пан Гриценко вважає, що необхідно перед виборами залучити всі соціологічні служби, і серед кандидатів, які мають найвищі рейтинги, обрати єдиного представника від опозиції. Тільки тоді є шанси перемогти на виборах.

«Коли ми починали переговори, президентський рейтинг Садового був вищий, ніж мій, удвічі. А зараз помінялася ситуація. Що буде завтра, післязавтра, кого ще позбавлять громадянства, чи посадять, ми не знаємо. Але базова установка - має бути один кандидат, тоді є реальна можливість потрапити у другий тур і перемогти», – констатує екс-міністр оборони.

Читайте також, Тимошенко: Готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:55:07