Новини » Спорт 28 листопада, 2017, 10:43
Олімпійський рух Європи отримав нового керманича – словенця Янеза Косьянчича
Янез Косьянчич. Фото: noc-ukr.org
Янез Косьянчич. Фото: noc-ukr.org

У Загребі (Хорватія) була проведена 46-а Генеральна асамблея Європейських Олімпійських Комітетів (ЄOК) за участю президентів Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха і Асоціації Національних олімпійських комітетів Шейха Аль Сабаха й представників усіх 50 олімпійських комітетів континенту.

Україну на цьому поважному форумі представляли президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, виконавчий директор НОК Наталія Коваленко і начальник управління Олімпійського руху, шеф місії на XXIII зимових Олімпійських ігор 2018 року у Пхьончхані Анна Сорокіна, повідомляє офіційний сайт НОК України.

Шляхом голосування президентом ЄОК було обрано словенця Янеза Косьянчича, генеральним секретарем організації став італієць Раффаеле Паньоцці. Також були обрані члени Виконавчого комітету ЄОК та скарбник Європейських Олімпійських Комітетів.

Під час роботи Асамблеї були заслухані звіти про проведення Європейських юнацьких олімпійських фестивалів, які проходили у 2017 році, а також презентовано підготовку до майбутніх олімпійських форумів – Пхьончхана-2018, Токіо-2020, Пекіна-2022 і Парижа-2024.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 12:40 :18