вівторок, 28 листопада, 2017, 12:59 Регіони
На українсько-словацькому кордоні планують відкрити спільний пункт пропуску
Пункт пропуску на кордоні Словаччини та України. Фото: mukachevo.net
Пункт пропуску на кордоні Словаччини та України. Фото: mukachevo.net

У 2020 році в Закарпатті може запрацювати пункт пропуску з українсько-словацьким контролем. Про це йшлося на засіданні українсько-словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва, яке тривало два дні в Словаччині.

Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку прикордонної інфраструктури на українсько-словацькому кордоні, модернізацію та реконструкції пунктів пропуску.

 

Йшлося про збільшення числа пасажирів після скасування візових вимог для громадян України, відтак виникла потреба в прискоренні контрольно-перевірочних процедур на існуючих пунктах пропуску і відкритті нових.

 

За словами представників Пряшівського самоврядного краю, у рамках програми ENI прикордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна вони подали заявку на проект з модернізації дороги II/558, в тому числ,і включаючи реконструкцію двох основних мостів.

 

Це сполучення буде готове виконувати транспортні функції в зв’язку з плановим відкриттям пункту перетину кордону «Уліч-Забрідь», – запевнили словацькі партнери.

Натомість, представник Закарпатської митниці ДФС Сергій Дуран зазначив: «Державною програмою розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки, яка ухвалена урядом України у 2016 році, передбачено здійснення заходів щодо відкриття міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Уліч-Забрідь» на українсько-словацькому кордоні. Ми готові побудувати спільний пункт пропуску «Уліч-Забрідь» на території України при чому візьмемо на себе всі витрати пов’язані із його побудовою».

Учасники заходу домовились, що Пряшівський самоврядний край підготує і направить проект пропозицій будівництва під’їзної дороги «Уліч – державний кордон», з урахуванням питання її фінансування та часу запуску будівництва, а Україна забезпечить здійснення заходів щодо відкриття цього міжнародного пункту пропуску, – повідомили в прес-службі ДФС Закарпаття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:43:18