вівторок, 28 листопада, 2017, 17:45 Регіони
На Рівненщині провели навчання з мобілізації

На базі Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату відбулися показові інструкторсько-методичні заняття з організації мобілізаційного розгортання районного (міського) військового комісаріату під час оповіщення, прийому та поставки мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур Збройних сил України.

Про це власкору IA ZIK повідомив прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

Головними питаннями навчань стали своєчасне оповіщення, збір та поставка ресурсів до військових структур, відпрацювання спільних дій під час мобілізаційного розгортання, взаємодія з місцевими органами виконавчої влади.

Понад півсотні учасників заходу провели практичні заняття на місцях. Вони відвідали Дубенський об’єднаний військовий комісаріат, Дубенський будинок дітей та молоді, Мирогощанську сільську раду, Дубенський районний будинок культури, товариство з обмеженою відповідальністю «Агролен» і Дубенську спортивну школу, де відбулися показові інструкторсько-методичні заняття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:54:55