вівторок, 28 листопада, 2017, 15:20 Світ
Корабель-привид вимило на берег Японії
independent.co.uk
independent.co.uk

Невеликий дерев’яний корабель з вісьмома тілами, що практично перетворилися на скелети, вимило на берег Японського моря.

Корабель-привид виявила берегова охорона Японії у північній префектурі Акіта через кілька днів після того, як на острові Садо було знайдено два тіла, що так само розкладалися, – інформує видання The Independent.

Місцева поліція і берегова охорона вважають, що два чоловіки походили з Північної Кореї: поблизу були знайдені сигарети та рятувальні жилети з корейськими написами.

Представники влади працюють над тим, щоб встановити походження тіл, виявлених протягом останнього тижня.

Минулого тижня на тому ж західному березі поліція знайшла вісьмох рибалок, які повідомили, що вони прибули з Північної Кореї.

Сео Ю-сук, вчений з Інституту північнокорейських досліджень у Сеулі, сказав, що дефіцит продовольства у Північній Кореї може бути причиною серії корабельних аварій.

«Північна Корея вимагає від людей ловити більше риби для того, щоб уникнути дефіциту продовольства», – сказав він.

Йошіхіко Ямада, професор Токайського університету Японії, повідомив, що рибалки, що перебували у Японському морі, якраз потрапили на сезон суворих погодних умов.

«Влітку Японське море доволі спокійне, проте, коли приходить листопад, стає мінливим та небезпечним, з переважанням північно-західних вітрів», – підкреслив він.

Загалом, 43 дерев’яні кораблі, що, як вважається, прибули з Корейського півострова, були вимиті на японські береги або помічені поблизу узбережжя Японії з січня по 22 листопада 2017 року. Протягом минулого року ця кількість становила 66 кораблів, повідомила берегова охорона Японії.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Читайте також: В мережі показали 5 найбільших кораблів в світі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-19 11:44 :49