вівторок, 28 листопада, 2017, 17:54 Регіони
Бурштинську ТЕС перевірить екологічна інспекція через скарги прикарпатців

В Івано-Франківській ОДА обговорили дотримання санітарних норм та вироблення стратегії зменшення рівня викидів в атмосферу Бурштинською ТЕС.

В обговоренні взяли голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Андрій Левкович, міський голова Бурштина Роксолана Джура, представники ДТЕК Бурштинська ТЕС, управління екології та природних ресурсів ОДА, обласних підрозділів Держпродспоживслужби та Державної екологічної служби. Про це сьогодні, 28 липня, повідомив власкор IA ZIK.

Однією з причин обговорення стало, те що останнім часом серед мешканців міста Бурштин поширюється інформація про викиди в повітря забруднюючих речовин Бурштинською ТЕС.

Представник підприємства зазначив, що на всіх енергоблоках ТЕС змонтовано електрофільтри, які відповідають встановленим нормативам очищення газу для діючого типу обладнання. Протягом останніх років проведено заміну електрофільтрів на енергоблоках № 5,7,10, які відповідають європейським вимогам. На підприємстві не було аварійних та залпових викидів, обладнання працює в штатному режимі, постійно здійснюється моніторинг викидів забруднюючих речовин.

Впродовж 7-8 листопада цього року фахівцями Рогатинської міжрайонної філії ДУ «ІФОЛЦ МОЗУ» в санітарно-захисній зоні від Бурштинської ТЕС проводились лабораторні дослідження шкідливих речовин в атмосферному повітрі на вміст оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу. За результатами проведених досліджень перевищень не встановлено.

За результатами проведеної наради представнику Бурштинськіої ТЕС було рекомендовано забезпечити належну роботу газоочисного обладнання, недопущення перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин у викидах підприємства, а також залучити до перевірки Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:33:35