понеділок, 27 листопада, 2017, 13:53 Політика
Ярослав Дубневич «начудив» у поправленій декларації
Ярослав Дубневич. Фото: politrada.com
Ярослав Дубневич. Фото: politrada.com

Народний депутат Ярослав Дубневич вніс до е-декларації повідомлення про суттєві зміни майнового стану на суму 183 тис. грн, вказавши джерелом доходу прибуток від надання майна в оренду від фірми, якої не існує у жодному з реєстрів. Тобто назва підприємства не співпадає з кодом ЄДРПОУ, або інакше – існує і вказана фірма і юридична особа з таким кодом і обидві є орендарями у подружжя Дубневичів. Але це дві різних компанії.

Відомості про це внесені Ярославом Дубневичем у реєстр декларацій на сайті НАЗК 21 листопада 2017 року.

Народний депутат Ярослав Дубневич чесно вніс у реєстр е-декларацій повідомлення про суттєві зміни майнового стану. Це, нібито, правильний з формальної точки зору вчинок. Але у даному випадку викликає сумнів щодо правдивості даних.

<nbsp;>

Адже компанії ТОВ «ТЕКНОЛОДЖІ ІНКУБАТОР ЮА» з ідентифікаційним кодом 37415313 не існує!

Під таким кодом ЄДРПОУ 37415313, за даними Youcontrol, зареєстрована фірма ПП «ФУМ ДЕЗ СЕРВІС».

<nbsp;>

ТОВ «ТЕКНОЛОДЖІ ІНКУБАТОР ЮА» ж зареєстрований під кодом 40736559.

<nbsp;>

Тобто, про якусь помилку в одній цифрі не йдеться. Хоча, скоріш за все, юристи чи бухгалтери Ярослава Дубневича просто помилилися та вказали у декларації або не ту фірму, або не той код. Адже обидві компанії є орендарями у Дубневичів, про що свідчать дані основної декларації.

Слід відзначити, що нещодавно Ярослав Дубневич також додекларував «гонорар» у сумі 621 тис. грн від ТОВ «ТІР». Тоді виявилось, що фірмою, яка заплатила олігарху, керує Юрій Пастернак, який, за дивним збігом обставин, є одним з топ-менеджерів у комерційних структурах, власниками яких є Богдан та Ярослав Дубневичі.

Нагадуємо, що проблеми з декларацією також виникли і у Богдана Дубневича. За повідомленням про підозру у корупції з боку журналістів ZIK, НАЗК розпочало повну перевірку е-декларації народного депутата.

Читайте також, Дубневичі vs Омелян: нардепи через суд зобов’язали НАБУ відкрити справу проти міністра

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 22:13 :22