понеділок, 27 листопада, 2017, 22:50 Політика
Російський військовий експерт про конфлікт в Луганську: Так в Росії завжди напередодні виборів

Напередодні президентських виборів у Росії чиновники розхвилювались і послабили свою «опіку» за невизнаними республіками. Цим скористались у «ЛНР» для боротьби за владу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив російський військовий експерт, журналіст Александр Гольц.

«Це внутрішній конфлікт. Інша справа, що так в Росії завжди відбуваються напередодні президентських виборів. Вежі Кремля починають сваритися. Всім відомий результат цих виборів, але всі також знають, що головний начальник нашої країни заглиблюється в роздуми: як би влаштувати по новому державний устрій РФ. І чиновники, включаючи і силових чиновників починають нервувати, а якщо вони нервують їм вже не до нагляду за цими маріонетками», – впевнений експерт.

На його переконання, загальне хвилювання серед чиновників призвело до послаблення їхнього тиску на невизнані республіки. А очільники псевдореспублік скориставшись відносною свободою встигли вже пересваритись між собою.

«Чиновники думають, а не дай Бог зі мною щось буде, куди я подіну свої гроші, як я влаштуюся, він хоче забрати мої гроші. В результаті ці маріонетки пересварились і вийшла комедійна, на мій погляд, історія. Кращий опис того, що було в Луганську – це перечитати О. Генрі »Королі і капуста», – каже журналіст.

Читайте також: «Поручик Плотницький»: Блогер опублікував пародію на екс-лідера «ЛНР»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 05:54 :02