live
Новини » Економіка

Найбільш стабільно в Україні себе почувають жителі Вінниччини та Полтавщини

Згідно з опитуванням, спільно проведеного найбільшими соціологічними й маркетинговими компаніями, Вінницька та Полтавська області виявились такими, де жителі вважають ситуацію в країні найбільш стабільною.

Про це заявили 11,7% та 11,4% відповідно, пише на своїй сторінці у Facebook Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

«Чому жителі саме цих регіонів вважають, що ситуація змінюється на краще? У цих областях одні з найвищих показників росту середньої заробітної плати цього року. На Полтавщині зарплата підвищилась на 26%, або з 5466 грн у січні до 6900 грн у вересні. У Вінницькій області заробітна платня додала 24%, з 5097 грн у січні до 6329 грн у вересні. У середньому в Україні середня заробітна плата виросла з початку року на 22%», – пише експерт.

Олексій Дорошенко нагадує, що з початку року найбільше виросла заробітна плата в Закарпатській області – на 32%, із 5191 грн до 6840 грн. При цьому, за даними опитування, 9,7% закарпатців вважають ситуацію стабільною, що також є одним із найвищих показників серед усіх регіонів.

Таким чином, робить висновок експерт, рівень стабільності в державі нашими громадянами оцінюється перш за все власним гаманцем.

«Мало хто знає, що у стародавньому Єгипті гаманець мав форму, що нагадує нам тканинну сумку, яка кріпилася на бік. Такий гаманець служив не тільки для грошей, але й для дорогоцінних каменів і, не рідко, трав. У стародавньому Китаї та Японії гаманцем служив шнурок. Справа в тому, що в ті часи монети не мали номіналу, а відрізняли їх тільки по вазі. Шнурок просто пропускали через отвори, а цінність можна було визначити по його вазі. І тільки римляни здогадалися використовувати для виготовлення гаманців звичайної нам форми шкіру», – робить екскурс в історію Олексій Дорошенко.

Loading...