Новини » Політика 26 листопада, 2017, 5:16
Чинна влада лише на словах визнає демократію як форму управління державою, – Смешко

Скандал навколо створення в Україні Державного бюро розслідувань (ДБР), протистояння різних антикорупційних органів і низка інших ситуацій свідчать про системні проблеми у плануванні, координації та контролі за діяльністю правоохоронних, розвідувальних і силових органів держави.

Про це у статті для ZN.ua заявив колишній голова Служби безпеки України (СБУ) Ігор Смешко.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор смешко фото"

«Проблеми із плануванням та організацією системи взаємоузгоджених реформ і кадровим їх забезпеченням у цілому, і в силових структурах зокрема, пов’язані насамперед із авторитарною, по суті, формою управління в нашій країні. Річ у тому, що чинна влада лише на словах визнає демократію, як визначену ст. 1 Конституції України форму управління державою, а традиційно мріє про приховані диктаторські повноваження для себе, на кшталт нашого північно-східного сусіда», – пише він.

За словами Смешка, стратегічні рішення під час планування й організації реформ, а також кадрового їх забезпечення, супроводжують псевдодемократичні процедури, метою яких є «виробити колективну юридичну і політичну безвідповідальність за можливі наслідки провалу цих реформ».

Він зазначив, що рівень компетентності, професіоналізму та ефективності не тільки в силових структурах, але й у всьому державному апараті України «вже давно наблизився до позначки, яка становить стратегічну загрозу її національній безпеці та обороні».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 19:40 :21