субота, 25 листопада, 2017, 12:38 Суспільство
ZIK став другим за рейтингом серед інформканалів
Телеканал ZIK.
Телеканал ZIK.

За результатами телеперегляду у п’ятницю, 24 листопада, телеканал ZIK із часткою 0,98 за цільовою аудиторією «Україна 18+» вчергове посів друге місце серед інформканалів, випередивши NewsOne, «Прямий», «UA: Перший», «Еспресо», «5-й канал» та «Канал 24».

Вкотре впевнене лідерство демонструє велике політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти» – знову перемога у своєму слоті серед інформканалів за ЦА «Україна 18+», «Україна 18+ міста 50+» та «Київ 18+».

Також стабільний ріст телеперегляду показує авторський проект відомої ведучої Тетяни Даниленко «FACE 2 FACE». Так, учора частка проекту склала 0,79% за ЦА «Україна 18+».

Завойовує симпатії глядачів й інтерактивний проект Vox Populi, що підтверджує вчорашня частка програми 0, 86% за тією ж ЦА «Україна 18+».

Окрім того, утримують першість за рейтинговими показниками проект-дебати «Zіткнення» з ведучою Роксаною Руно, програма «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Зазначимо, ZIK показує позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом. Зокрема, у минулому місяці телеканал суттєво зміцнив рейтингові показники – середньоканальна частка ZIKу зросла до 0,44%.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє семиріччя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну.

Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію в Києві. Через два роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

Зазначимо, ZIK продовжує зберігати рейтингове лідерство серед інформканалів. Так, за результатами телеперегляду 17 листопада телеканал ZIK із часткою 0,95% за цільовою аудиторією «Україна 18+» також посів друге місце.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 12:17:51