субота, 25 листопада, 2017, 1:55 Політика
Заступник голови СБУ: Боротьба між правоохоронними органами веде до загибелі системи

Уся правоохоронна система зацікавлена в тому, щоб нормально функціонувати. Безумовно, конкуренція між правоохоронцями історично була завжди, але боротьби і ворожби бути не може, адже це призведе до загибелі усієї системи.

Таку думку висловив заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Зазначимо, що ГПУ передала до СБУ справу щодо зловживань НАЗК під час перевірки декларацій. Однак співробітниця НАЗК Ганна Соломатіна вважає, що СБУ не зможе вести слідство неупереджено, оскільки у цій справі фігурує заступник начальника Управління СБУ Карпушин.

«Справи щодо зловживань НАЗК у нас немає, і фізично ми в руках її ще не тримали. Натомість, як і всі, ми знаємо тільки про те, що вона нам має передатися», – заявив Віктор Кононенко.

Заступник голови СБУ підкреслив, що замість того, щоб дати можливість правоохоронним органам працювати і запитувати у них про виконану роботу, правоохоронну систему реформують непрофесійно, натомість вимагають від органів професійної роботи.

Також ведуча зауважила, що зараз РНБО ніяк публічно не коментує свою діяльність. Натомість рівень безпеки в країні відчутно знизився. Відтак, чи взаємодіє СБУ з РНБО, і чи є результати такої роботи?

« У нас є нормальна комунікація з усіма правоохоронними органами, і ми співпрацюємо у тій частині, де це необхідно. Тому у мене немає відчуття колапсу правоохоронної системи, про який зараз так багато говорять», – прокоментував представник СБУ.

Віктор Кононенко підкреслив, що уся правоохоронна система зацікавлена в тому, щоб нормально функціонувати. Безумовно, додає він, конкуренція між правоохоронцями історично була завжди, але боротьби і ворожби бути не може, адже це призведе до загибелі усієї системи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:33 :08