субота, 25 листопада, 2017, 0:15 Політика
Єгор Соболєв: На початку грудня мене хочуть змістити з посади голови антикорупційного комітету

Законодавство про антикорупційні інституції, про відкритість власності та про е-декларації сьогодні хочуть поламати. А оскільки я є головою парламентського Комітету, де розроблялося це законодавство заважаю цьому, то мене на початку грудня хочуть звільнити.

Про це під час прямого включення через Skype в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Об’єднання «Самопоміч»), голова комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

«Зараз в парламенті та в суспільстві вирішальний бій. Ми відкрили людям інформацію про те, як їх обкрадають та хто їх обкрадає за допомогою законодавства про відкритість власності та за допомогою законодавства про електронні декларації. Утворене за нашим законодавством Національне антикорупційне бюро і Антикорупційна прокуратура почали затримувати топ-корупціонерів, людей, які входять в оточення президента, найвищих керівників держави і зрозуміло, що вони переходять у контрнаступ», – зазначив нардеп.

За словами Єгора Соболєва, що законодавство про антикорупційні інституції, зокрема, про відкритість власності та про е-декларації сьогодні хочуть поламати.

«А оскільки я є головою парламентського Комітету, де розроблялося це законодавство заважаю цьому, то мене на початку грудня хочуть звільнити. Був такий план на останньому засіданні Ради, але у них просто не вистарчило голосів», – розповів нардеп.

Окрім цього Єгор Соболєв заявив, що планується і звільнення директора НАБУ Артема Ситника.

«Або за допомогою рішень залежних судів, або за допомогою призначення залежного аудитора НАБУ, який напише що воно працює погано», – зазначив нардеп.

Соболєв додав, що верхівка влади сьогодні найбільше боїться створення Антикорупційного суду, бо вони одразу відправлятимуться за грати, а їхнє майно буде конфісковане.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 12:14:32