субота, 25 листопада, 2017, 2:10 Політика
Влада не має права ділити людей на «старих» і «нових», – Марина Ставнійчук

Не можна ділити людей на ворогів і не ворогів, правильних і неправильних, українців і не українців. Влада не має жодного права цього робити.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Народ проти!» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) заявила член Венеціанської комісії від України Марина Ставнійчук.

«Нині ситуація в країні така, що коли не з’єднати досвід попередніх працівників міліції, адже не всі там зганьбили себе, з нинішньою поліцією, нічого не буде. Потрібно поєднувати той досвід, який уже є, ті існуючі зв’язки та можливості з нинішнім бажанням сьогоднішніх працівників поліції», – переконана Марина Ставнійчук.

Більше того, вона висловила бажання того, щоб чинна влада зрозуміла, що вона не має права ділити людей у нашій країні на минулих, колишніх і теперішніх.

«Не можна ділити людей на ворогів і не ворогів, правильних і неправильних, українців і не українців. Ви не маєте жодного права цього робити», – заявила член Венеціанської комісії.

За її словами, сьогодні ситуація така, що ми або виживаємо, або нас скоро не буде.

«Сьогодні питання стоїть саме так: чи хочемо ми вижити. Погляньте, що у нас робиться – на Донбасі своя війна, анексований Крим – своя, на західному фронті пересварилися зі всіма країнами, а злочинність є третім фронтом. Як ми виживемо, якщо ви так будете керувати країною?», – запитує юрист.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:19:21